Партійці Сумщини долучилися до святкування Дня Соборності України

Практично у всіх населених пунктах області представники «Європейської Солідарності» взяли участь у покладанні квітів до пам’ятних знаків учасникам російсько-української війни, Героям України, які, кожен в свій час, відстоювали суверенітет на єдність нашої країни. Роменські партійці взагалі вирішили відтворити історичні події, продемонструвавши, що ї сьогодні живий ланцюг єднає Україну.

Заступник голови Сумської облради, депутат фракції «Європейська Солідарність» в Сумській облраді Валерій Ісмаілов після участі в церемонії покладання квітів наголосив, в «Європейській Солідарності» до цієї дати  – особливе ставлення. Адже саме лідер нашої політичної сили Петро Порошенко в часи свого президентства відновив історичну справедливість, і підписав указ про святкування Дня Соборності 22 січня – в день, коли в 1919 році на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт Злуки Української народної республіки (УНР).

«Сьогодні свято для усіх небайдужих до долі України. Сто років назад здійснилась багатовікова мрія українського народу сходу та заходу – разом жити в єдиній неподільній державі, – звернувся до учасників урочистостей заступник голови обласної ради. – До цієї події українська нація йшла не одне століття. Покоління українських патріотів боролися за ідею створення Незалежної України. Багато хто з них поклав власне життя заради майбутнього держави. Відзначаючи День Соборності, ми повинні усвідомлювати, що побудова демократичної, заможної, соборної України – наш спільний борг перед історією», – зазначив Валерій Ісмаілов.