На «Дружню каву» в офісі «ЄС» зібралися активісти, прихильники партії

Сьогодні в Сумах у «відкритому» офісі «Європейської Солідарності» на «Дружню каву» зібралися депутати, партійці, активісти обласного центру. В невимушеній атмосфері поспілкувалися про проблеми, які є в місті та країні, окреслили плани на майбутнє.

Як наголосила ініціатор зустрічі, керівник Секретаріату Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність», депутат Сумської міськради Марина Нагорна, будь-яка політична сила жива, активна доти, доки в неї є команда однодумців, доки не припиняється розбудова партії.

«Мені дуже приємно, що нам вдалося і після виборів зберегти дух єдності, продовжити партійну розбудову. Все це заради однієї мети – побудувати справжню політичну силу, яка чує людей, яка може стати тією командою, яка виконує волю своїх виборців, однодумців, яка постійно відкрита до прямих зустрічей, до відвертого спілкування», – зазначила депутат.

Марина Нагорна від імені керівництва «ЄС» подякували всім активістам, партійцям, які разом з командою «Європейської Солідарності» і в скрутних, і в радісних моментах готові відстоювати проукраїнські цінності, проєвропейський вектор та зміні в рідному місті та країні.