Звіт про роботу фракції «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДНІСТЬ» за 2022 рік Попівської сільської Ради Конотопського району

До складу депутатської фракції «Європейська Солідарність»  Попівської сільської ради входять: Микола Клінушин, Ніна Савела, Наталія Ілляшенко та Олег Науменко, які працюють в чотирьох постійних комісіях, утворених першою сесією.

Комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, транспорту,екології,будівництва,архітектури ,благоустрою та  мандатну з питань регламенту,депутатської діяльності,етики,охорони громадського порядку та антикорупційної політики  очолюють  відповідно: Микола Клінушин та Ніна Савела.

У ці буремні для нашої країни дні жителі Попівської  громади, завдячуючи спільній та злагодженій співпраці депутатів, старост, об’єдналися  як ніколи раніше. Кожен  намагається  робити усе можливе  на своєму фронті. Від початку повномасштабного  російського вторгнення всі установи  громади не припиняли своєї роботи, а змінювали її формат відповідно до умов, які диктує реальність

Під час окупації населених пунктів громади, жителі населених пунктів були забезпечені товарами першої необхідності, які завозилися активістами власним транспортом.

За 2022 рік було проведено 13 спільних засідань постійних комісій, головними питаннями , в яких,була допомога збройним силам України, територіальній обороні та також відбудова житлових будинків,закладів культури, трансформаторних підстанцій,автомобільних доріг, які  були пошкоджені окупантами.

Всі ці питання ми, члени фракції «Європейська Солідарність» вважали головними  і всебічно підтримували їх на сесіях сільської ради.

Зверталися з негайною вимогою,внести на розгляд сесії ,про направлення звернення  до керівництва Держави про внесення змін  до Державного  бюджету України  про спрямування 50млр. грн.  на потреби оборони.

За ініціативи депутатів фракції, з місцевого бюджету громади було  виділено 620,5 тис.грн. , постраждалим особам на відновлення  житлових будівель внаслідок російської агресії.

Також члени фракції висували на розгляд сесії питання забезпечення населення якісними медичними послугами та водою.

За звітний період членами фракції було проведено  56 зустрічей з виборцями по особистим питанням в адміністративних будинках сіл, не рахуючи регулярні зустрічі з  жителями на місцях.

Вирішувалися питання благоустрою сіл: розчищення придорожних смуг, підтримання в належному стані вулиць  та прибирання  несанкціонованих звалищ побутових відходів. Неодноразово  надавалася допомога в  видаленні старих аварійних дерев,аби уникнути травмування жителів.

Війна змусила нас депутатів зайнятися волонтерською діяльністю. На заклик членів фракції відгукнулися наші виборці, які приготовлювали  м’ясні  консерви,пиріжки,окопні свічки, плели маскувальні сітки.

Щоб підняти дух наших хлопців розробили спеціальні етикетки на банки з продуктами з побажаннями якомога швидше перемогти ворогів

Місцевим волонтерам допомагали в придбання тепловізорів та авто, для потреб 58 ОМБ,151 ТрО.

Брали учать  у благодійних концертах, з метою збору гуманітарної допомоги.

Робота в цьому напрямку триває.

Воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Перемога за нами!

Слава Україні!