Фракція «Європейська Солідарність» в Лебединській міській раді звітує за 2022 рік

Відповідно ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформуємо про проведену нами депутатську діяльність за звітній період.

Керуючись  Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про звернення громадян”, Регламентом роботи Лебединської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів міської ради. Підтримуємо  політику Партії “Європейська Солідарність”.

Робота у раді:

До складу депутатської фракції « Європейська Солідарність» Лебединської міської ради входять Мартишко Андрій , Індик Микола, Савеко Олександр, Безкровний Віталій, Кірдіщев Антон, які працюють в чотирьох постійних комісіях утворених першою сесією.

Комісії з питань земельних відносин, транспорту, еколгії, будівництва, архітектури очолює Індик Микола, Мартишко Андрій.

Комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього природного середовища входить Безкровний Віталій, який є секретарем комісії.

Комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю входить Савеко Олександр.

Комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ, очолює Кірдіщев Антон.

2022 рік пройшов для депутатів фракції «Європейська Солідарність» у волонтерській діяльності та роботі на округах. Окрім вирішення нагальних проблем виборців одними із найпріорітетніших питань у 2022 році стало підвищення обороноздатності громади, підтримка військовослужбовців ЗСУ, бійців ТРО.

З перших днів повномасштабної війни в Україні депутати «Європейської Солідарності», кожен на своєму місці, виключно на своїх зв’язках, намагалися залучити в громаду максимальну кількість гуманітарної допомоги від друзів та партнерів з західної України та Європи.

За 2022 рік було проведено 11 спільних засідань постійних комісій, головними питаннями, в яких була допомога Збройним силам України, ТРО, відбудова доріг, будинків, водогонів, закладів освіти.

Всі питання ми члени фракції «Європейська Солідарність» вважали головними і підтримували їх на сесіях.

Вирішували питання по відкриттю додаткових маршрутів по Лебединській громаді, підтримання належного стану вулиць та прибирання несанкціонованих звалищ побутових відходів, ремонт та чистка колодязів, надавалась допомога по видаленню старих аварійних дерев.

За ініціативи фракції «Європейська Солідарність» було підтримано одноголосно проект, щодо негайної заборони в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій.

Було підтримано звернення, щодо повернення скасованих доплат військовим.

Виділення з бюджетних коштів у розмірі 1 млн. 700грн. на заміну насосного обладнання міськводозабору, також проведення 2 км. нового водогону по місту Лебедин.

Запропоновано та підтримано рекордну суму на ремонт доріг Лебединської громади 20 млн.грн.

Волонтерська діяльність:

Беремо активну участь в отриманні та доставці гуманітарних продуктових наборів для різних категорій громадян.

Виготовлення буржуйок, забезпечення продуктами харчування, одяг, обладнання для військових ЗСУ та ТРО; (співпраця з місцевим хлібозаводом, центральним офісом, місцевими волонтерами та власними силами).

За ініціативи фракції «Європейська Солідарність» було запропоновано і виділено з місцевого бюджету 90 тис.грн. на закупівлю портативних зарядних станцій для військової частини м.Суми і дві станці були придбані за власні кошти депутатів фракції.

Робота в цьому напрямку триває. Перемога за нами!!! Слава Україні!!!