Порошенко з волонтерами купив 150 генераторів і розказав, куди вони підуть

150 генераторів купив Петро Порошенко з волонтерами ГО «Справа громад» і компанією «Рошен». Техніка буде використана для оснащення мобільних майстерень та пересувних лазень – розповідає Петро Порошенко. У військах на такі обладнані вагончики величезний попит. Щоб прискорити виготовлення лазень і майстерень, відкривають ще один виробничий майданчик – каже Порошенко. 

«Зараз ситуація з енергетикою вже не така критична. Але ми разом зі «Справою Громад» і «Рошеном» прийняли рішення і купили генератори у виробника. Ціни – точно конкурентоздатні. Тому що кошти для допомоги армії мають використовуватися найкращим і найефективнішим способом», – пояснює Порошенко. 

«150 генераторів будуть встановлені або на банно-пральний комплекс, або на майстерню для відновлення боєздатності наших бригад на фронті», – розповідає Петро Порошенко. 

«Ми робимо максимум для того, щоб забезпечити і встигнути до контрнаступу. Ми завершили переговори і відкриваємо третій майданчик для виробництва. Бо нинішня швидкість нас не влаштовує», – зазначає п’ятий Президент.