Партійці «ЄС» доставили чергову партію гуманітарної допомоги захисникам на фронт

Партійці Роменщини разом з волонтерами здійснили чергову поїздку на передову, під час якої відвідали Зміївський район Харківської області та Покровський і Краматорський райони Донецької області. Відвідали військовослужбовців-земляків, яким привезли домашні смаколики, тактичні рюкзаки, каремати, спальні мішки, пральні машинки, генератор, окопні свічки, маскувальні сітки, в’язані шкарпетки, білизну, солодкі напої, тушківку, печиво, медикаменти та продукти харчування тривалого зберігання.

Як говорить депутат фракції «Європейська Солідарність» в Сумській облраді Олена Беркут, кожна доставка чи відправка гуманітарного вантажу об’єднує велику кількість небайдужих людей.

«Від імені наших захисників висловлюємо слова вдячності арсеналу волонтерів, а саме: нашим німецьким друзям із невеличкого містечка Бентрод – сім’ї Крамер та Прокопів, Михайлу Шевченку, Ларисі Гусак та всім небайдужим українцям, які крок за кроком наближають перемогу. Ми переконані, що спільними зусиллями та з Божою допомогою перемога буде за нами!», – зазначила депутат.