Олег Синютка та Софія Федина зустрілися депутати та активістами «ЄС» на Сумщині

Суми відвідали народні депутати України фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка та Софія Федина. У дружній атмосфері поспілкувалися з партійцями, депутатами місцевих рад від «ЄС». Ключовими темами під час спілкування стали ініціативи «Європейської Солідарності»: відстоювання доплат військовим, захист місцевого самоврядування, вимога до влади щодо забори російської церкви в Україні. 

Як наголосив Олег Синютка, за більше ніж рік повномасштабної війни росії проти України «Європейська Солідарність» об’єднала навколо себе не тільки політиків, громадських діячів, а й справжніх волонтерів, військових, людей, котрі готові жертвувати власними інтересами, заради майбутнього окремо взятого міста, селища, ОТГ.

Софія Федина зазначила, що незважаючи на воєнний стан в країні, позиція «ЄС» незмінна, що й продовжують демонструвати депутати в Раді. Фракція захищає інтереси військових, відстоювати курс України на членство в ЄС та НАТО, підтримувати всі намагання по зміцненню українського війська.

В свою чергу голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській облраді Дмитро Нагорний  подякував народним обранцям за увагу до Сумської області.

«Повномасштабне вторгнення принесло багато горя нашій області, проте ще сильніше згуртувало нашу команду в якій сього дні залишилися люди, які знають, яким шляхом йти та як відстоювати настанови своїх виборців, боротися за них», – зазначив голова «ЄС».