Московська церква, яка служить вбивці путіну, не має права бути законною на території України – Софія Федина

Московська церква, яка служить вбивці путіну, не має права бути законною на території України – про це пише у Facebook народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина.

«Ми всі обурені московською церквою, її працею на інтереси московської федерації, тим, як московські попи величають путіна царя, проклинають наших воїнів, роздають по церквах зброю терористам…. Верхівка цієї фсб-шної структури погрожує українцям, що всіх відспіває, погрожує Зеленському та його родині», – констатує народна депутатка.

«Уже нам розповідають, що відсутні підстави вигнання їх з лаври. Готуються судові позови. Але нагадаю, що досі не прийнятий законопроєкт, який забороняв би цю структуру. При чому рішення комітету є, вже пройшло майже 4 місяці відтоді, як Комітет з питань гуманітарної та інформації політики підтримав законопроєкт #8221 щодо заборони московської церкви, зініційований колегою Микола Княжицький», – нагадала Софія Федина.

Народна депутатка у зв’язку з існуючими загрозами національної безпеці України закликає:

  • Президента України, відповідно до статті 93 Конституції України, визначити законопроєкт «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій» (номер реєстрації 8221) як невідкладний – для його позачергового розгляду Верховною Радою України»
  • керівництво Верховної Ради ТЕРМІНОВО внести його на розгляд на найближчому засіданні Верховної Ради України.
  • усіх народних депутатів проголосувати за цей законопроєкт під час розгляду в сесійній залі.