Депутати «ЄС» відвідали родину вимушених переселенців, яка знайшла прихисток на Сумщині

Вже стало доброю традицією депутатів «Європейської Солідарності» відвідувати родини вимушених переселенців, котрі, втікаючи від російського агресора, знайшли прихисток на Сумщині. Цього разу депутати Андрій Перезва та Людмила Василенко відвідали родину переселенці у Хмелівській громаді, що на Роменщині.

«Ми розуміємо, як важко зараз людям, котрі змушені були покинути рідні домівки і тільки приїхали на нове місце. Тому намагаємося робити все, що в наших силах, щоб їх підтримати. Кожній родині ми привозимо необхідні речі – розповів голова фракції «Європейська Солідарність» в Роменській міській раді Андрій Перезва.

Він разом зі своєю колегою Людмилою Василенко завітали у гості до багатодітної сім’ї Жизневських, котра нещодавно переїхала з Донеччини. Передав мамі й діткам продуктові набори, ковдри, а для найменшого – підгузки.

Також Яна Жизневська отримала одяг для всієї родини.

«Дуже сподіваємося, що в цій сім’ї все буде добре і завдяки підтримці небайдужих людей їм буде легше адаптуватися на новому місці! Щира вдячність за допомогу Марині Нагорній, керівнику секретаріату Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність», а також фірмі «SIRETESSILE S.r.l.» в особі Людмили Сіретессіле (Корнуда, Італія)», – зазначила Людмила Василенко.