В Суми завітали Петро та Марина Порошенки

Лідер «Європейської Солідарності», п’ятий президент України систематично відвідує Сумщину, також з постійними візитами у нас в області бувають народні депутати «Європейської Солідарності». Мета № 1 – зробити все можливе для зміцнення фортифікаційних споруд, для посилення наших військових, які боронять північні кордони України. Саме тому чергова партія допомоги від Фонду Порошенка була доставлена нашим захисникам в прикордонні райони.

В щільному графіку між поїздками на фронт, засіданнями Верховної Ради та баталіями на дипломатичному фронті Петро Олексійович знайшов час для відвертого, дружнього спілкування з партійцями, депутатами, активістами «Європейської Солідарності».

В ході спілкування Петро Порошенко прозвітував про роботу фракції «Європейська Солідарність» в Верховній Раді а про ту допомогу, яку не перестає надавати Фонд Порошенка нашим воїнам, коли доводиться фактично 24 години на добу закривати ті проблеми, які чомусь не помічає держава.

Ця зустріч готувалася давно і вона таки відбулася. Вкотре переконалися, що, незважаючи на третій рік повномасштабної війни, нові виклики та проблеми для країни, наша команда як ніколи міцна та згуртована.

Разом продовжуємо підтримувати ЗСУ і робити все можливе для перемоги!